Agencja Reklamowa besk



Ulotki

Wizytówki

Firmówki

Karty plastikowe

Pocztówki

Notesy

Teczki

Druk i oprawa prac

Oprawa prac i druk

Druk

Proponujemy Państwu wysokiej jakości druk czarno-biały: 0,40 zł/A-4, natomiast  druk kolorowy: od 1 zł do 2,50 zł/A-4 na nowoczesnych drukarkach laserowych. Nie tylko dbamy o jakość wydruku, ale również o papier na jakim drukujemy.

Cennik ksero

Strona A4 - 40gr.
Wielokrotność też samej strony - proszę zapytać o zniżkę

Oprawy twarde: cena oprawy tylko 15 zł

Metalbind to najtrwalszy, najbezpieczniejszy, najbardziej elegancki i najbardziej uniwersalny system oprawiania dokumentacji jaki kiedykolwiek wymyślono! Jest to najtrwalszy system bindowania, ponieważ zarówno okładki, jak i dokumenty, zaciśnięte są w metalowym kanale. Jest to najbezpieczniejszy dla dokumentów system bindowania, ponieważ: dokumenty nie są dziurkowane, szyte ani klejone, a od metalowego kanału oddzielone są okładkami. 

Przy pomocy METALBIND można oprawiać nawet cenne oryginały dokumentów, gdyż po rozbindowaniu można je odzyskać w idealnym stanie. Jest to najbardziej elegancki system bindowania, ponieważ: przednia strona oprawy nigdy nie ulega deformacji i nie nosi żadnych śladów działania bindownicy. Zachowuje zawsze perfekcyjny wygląd. 

Zastosowanie: w pracy: ważne oferty handlowe, materiały na konferencje, dokumenty archiwalne, oferty przetargowe, czasopisma specjalistyczne, certyfikaty, dyplomy, wyróżnienia, listy referencyjne, uprawnienia, kroniki zakładowe. W szkole: prace dyplomowe, licencjackie, magisterskie, rozprawy doktorskie, dyplomy, wyróżnienia, certyfikaty, kroniki szkolne, ważne dokumenty archiwalne szkoły. w domu: ważne dokumenty rodzinne, podniszczone książki, albumy na zdjęcia i listy

Bindowanie perforacyjne od 5 zł

System łączenia kartek grzbietami plastikowymi jest najpopularniejszym na świecie sposobem oprawiania dokumentacji. Możesz oprawić nawet do 500 kartek w formacie od małego notesu do albumu A3. Dokumentacje są wygodne w użyciu gdyż rozkładają się płasko na stole. Łatwo wykonasz kserokopie dowolnej strony. Grzbiet plastikowy można wielokrotnie rozciągać, dodając lub wyjmując dowolną kartkę. Dzięki temu możesz wielokrotnie aktualizować dokumentacje. 

Zastosowanie: W pracy: oferty handlowe, materiały reklamowe, cenniki, materiały na konferencje, narady, zebrania, ekspertyzy, instrukcje obsługi, plany, raporty, materiały szkoleniowe, faktury, teczki kadrowe, procedury, dokumenty archiwalne, zestawienia, artykuły prasowe,  czasopisma fachowe, foldery, książki... W szkole: prace dyplomowe, licencjackie, magisterskie, opracowania szkolne, gazetki, wszelkie pomoce naukowe (najlepiej zalaminowane)... W domu: przepisy kulinarne, artykuły, czasopisma, książki, instrukcje obsługi, gwarancje, wydruki z drukarki komputerowej, kroniki rodzinne, zdjęcia...

Laminowanie - do A4 - 3 zł

Przy większej ilości mniejszych laminatów zniżki - np A7 - 1,5zł.

Zatopione w plastiku dokumenty, materiały reklamowe czy fotografie nabiorą sztywności, żywszych kolorów i blasku. Staną się po prostu bardziej atrakcyjne. Laminacja to sposób zabezpieczenia przed sfałszowaniem tak ważnych dokumentów jak: świadectwa, certyfikaty, licencje, legitymacje, identyfikatory, przepustki czy karty wstępu. Są one przy tym "nieśmiertelne": odporne na wodę i wilgoć, nie blakną, nie ścierają się i nie brudzą. Laminowanie-najpewniejsze zabezpieczenie! Zastosowanie: w pracy: ogłoszenia, wykazy, opisy, instrukcje obsługi, plany, raporty, instrukcje i tabliczki informacyjne (np. BHP i PPOŻ), materiały reklamowe i szkoleniowe, identyfikatory, ważne telefony, upoważnienia, zaświadczenia, wizytówki, przepustki, karty parkingowe. w szkole: plansze, rysunki, ilustracje, mapy, okładki szkolnych opracowań, dyplomy, świadectwa, certyfikaty, legitymacje, identyfikatory dla uczniów, znaki i tabliczki informacyjne. w domu: przepisy kulinarne, artykuły prasowe, poradniki, zdjęcia, plakaty, dokumenty osobiste, wizytówki, ważne telefony, pamiątkowe dokumenty rodzinne, instrukcje obsługi sprzętu domowego, dyplomy, certyfikaty, NIP, PESEL, świadectwa szkolne i z kursów specjalistycznych, ważniejsza korespondencja.

W naszym punkcie proponujemy Państwu również ozdobne okładki na płyty CD w cenie 5 zł. Niezastąpione przy takich okazjach jak Ślub, czy I Komunia, ale także potrzebują tego nasze albumy zdjęć, płyty z muzyką.... Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.



© Agencja Reklamowa besk. Wszelkie prawa zastrzeżone.