Kalendarz Biurkowy - całoroczna forma reklamy dla każdej firmy. Optymalna ilość 500 szt. oraz atrakcyjna cena pozwoli małym nakładem finansowym pozostawić reklamę na wielu biurkach kontrahentów.

500 szt. - 599zł netto (cena nie zawiera projektu)
500 szt. bez kalendarium - 549zł netto (cena nie zawiera projektu)
Cena projektu - 200zł netto.

Praktyczne kalendarium zawierające najistotniejsze informacje jak numery tygodni oraz imieniny podnosi walory użytkowe kalendarza. Istnieje również opcja zamówienia kalendarzy bez kalendarium - czyli prezentera biurkowego


 • Wymiar: 90 x 130 mm (po złożeniu)
 • Poręczny wymiar kalendarza, dla którego łatwo znaleźć miejsce na biurku.
 • Full kolor 4/0 CMYK
 • Sztywny karton 300g
 • Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość kalendarza.
 • Folia błysk jednostronnie
 • Kalendarium
 • Nakład 500 sztuk
 • Nakład 500 szt. to idealny kompromis między opłacalnym nakładem w druku offsetowym a potrzebami klientów.  Podstawa kalendarza
  Podstawa kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Opcjonalnie możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą 300 zł/1 kolor Pantone bez względu na nakład drukowanych kalendarzy.

  Podstawa kalendarza drukowana jest na sztywnym kartonie 300g/m2. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość podstawy.
  Dodatkowo podstawa foliowana jest folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor.
  Foliowanie zabezpiecza podstawę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała.

  Dzięki temu, że podstawa nie jest na stałe klejona w dolnej części, kalendarz przed złożeniem jest płaski - bardzo łatwo go wysłać do swoich klientów w zwykłej kopercie.
  Podstawa jest w ten sposób zaprojektowana, że składanie kalendarza jest bardzo proste - wystarczy złożyć podstawę wzdłuż bigów oraz zapiąć w dolnej części podstawy.


  Kalendarium
  Do podstawy kalendarza doklejone jest 12-kartkowe, miesięczne kalendarium. Kalendarium zawiera numery tygodni oraz imieniny.
  Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 80g/m2 w kolorystyce czerwono-czarnej.

  Opcja bez kalendarium - prezenter biurkowy
  Prezenter biurkowy bez kalendarium możesz postawić w restauracji, kawiarni, przy okienku kasowym lub w biurze - wszędzie tam gdzie potencjalny klient spędza więcej niż chwilę i właśnie wtedy możesz skutecznie przyciągnąć jego uwagę.  W cenie każdego kompletu:

  Opakowanie w cenie
  Każdy komplet dostaczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej.
  Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.
  Waga produktu (500szt.) - 9 kg